Facebook Twitter YouTube Instagram
Etusivu    Joukkueet    Ajankohtaista    Kumppanit    Kuva-albumi    Linkit    Yhteystiedot   

Yhteystiedot

Korislähettiläs (kouluvierailut, tapahtumat, leirit yms.)

Maiju Virtanen
maiju.virtanen(at)edu.xamk.fi
0405497742

Kaikkien ikäluokkien kesätreenit kesäkuu-elokuu 2018

Maiju Virtanen
maiju.virtanen(at)edu.xamk.fi
0405497742





Lapsi-vanhempiryhmä (n. 3-5-vuotiaat)

alkaa tammikuussa 2018

Lisätiedot:
Sirpa Juvakka (sirpa.juvakka(at)kolumbus.fi)

Hippomikrot (2009-2010 ja myöhemmin syntyneet)

Valmentajat:

Annika Honkanen (annika.honkanenn(at)gmail.com)
Ilona Ritonummi (ilona.ritonummi(at)gmail.com) p. 050 403 3554

Yhteyshenkilö:

Sirpa Juvakka (sirpa.juvakka(at)kolumbus.fi)


Mikrot (2008-2009 syntyneet)

Valmentajat:

Annika Sastamala (annikasastamala(at)gmail.com) p. 040-823 3327
Viivi Mantere, p. 044- 348 8522
Greta Niemi

Minit (2006-2007 syntyneet)

Valmentajat:

Annika Kumlin-Henttu (annika.kumlinhenttu(at)gmail.com) p. 0400 933 336

Apuvalmentajat:

Klara Ruosteinen, Kalle Laine ja Elena Solovyeva

Joukkueenjohtaja:

Mia Hokkanen (catz.minit.jojo(at)gmail.com) p. 040 703 9647

C-tytöt (2004-2005 syntyneet)

Valmentajat:

Maiju Virtanen (maiju.virtanen(at)edu.xamk.fi) p. 040 549 7742
Sara Behm (sara.behm(at)ghotmail.fi), p. 050 401 5440

Joukkueejohtajat:

Terhi Pakkanen, (terhi.pakkanen1(at)gmail.com) p. 040 7743 445,
Sanna Federley (sanna.federley(at)gmail.com) p. 050 5369 243,
 
B-tytöt

Valmentaja:

Marianne Koskinen (marianne.koskinen(at)catz.fi) p. 040 574 7697

Joukkueenjohtaja:

Maria Laaksonen (maria.laaksonen(at)pp.inet.fi) p. 044 994 6037

A-tytöt

Valmentaja:

Teemu Turunen p. 050 362 6534

Joukkueenjohtaja:

Tuija Rotko (tuija.rotko(at)lprint.fi)



Catz Kakkone (Naisten I-divisioona)

Yhteyshenkilö:

Maiju Virtanen (maiju.virtanen(at)edu.xamk.fi) p. 040 549 7742

Joukkueenjohtaja:

Antti Avelin (avelinantti(at)gmail.com) p. 041 539 2349


Ladyt


Yhteyshenkilö:

Terhi Selonen p. 040 521 8968 

Kuva
Catz-toimisto, Savonkatu 3, 53100 Lappeenranta • toimisto(at)catz.fi
Kaakon Nettipalvelu Oy