Facebook Twitter YouTube Instagram
Etusivu    Joukkueet    Ajankohtaista    Kumppanit    Kuva-albumi    Linkit    Yhteystiedot   

Yhteystiedot



Lapsi-vanhempiryhmä (n. 3-5-vuotiaat)

alkaa tammikuussa 2018

Lisätiedot:
Sirpa Juvakka (sirpa.juvakka(at)kolumbus.fi)

Hippomikrot (2010-2011 ja myöhemmin syntyneet)

Yhteyshenkilö:

Sirpa Juvakka (sirpa.juvakka(at)kolumbus.fi)


Mikrot (2009-2010 syntyneet)

Yhteyshenkilö: sirpa.juvakka(at)kolumbus.fi, puh. 040 707 8147


Minit (2006-2007 syntyneet)

Anna Pishchenko, puh. 040 510 7428, anna.pishchenko(at)outlook.com

Joukkueenjohtaja
Sanna Pyysing, puh. 041 437 1776, sanna.pyysing(at)gmail.com

C-tytöt (2005-2006 syntyneet)

Valmentajat:

Annika Kumlin-Henttu (annika.kumlinhenttu(at)gmail.com) p. 0400 933 336

Apuvalmentajat:

Klara Ruosteinen

Joukkueenjohtaja:

Mia Hokkanen puh. 040 703 9647, mia.hokkanen(at)gmail.com


B-tytöt

 

Maria Laaksonen (maria.laaksonen(at)pp.inet.fi) p. 044 994 6037

A-tytöt

Valmentaja:

Teemu Turunen p. 050 362 6534

Joukkueenjohtaja:

Tuija Rotko (tuija.rotko(at)lprint.fi)



Catz Kakkone (Naisten I-divisioona)

Yhteyshenkilö:

Maiju Virtanen (maiju.virtanen(at)edu.xamk.fi) p. 040 549 7742

Joukkueenjohtaja:

Antti Avelin (avelinantti(at)gmail.com) p. 041 539 2349


Ladyt


Yhteyshenkilö:

Terhi Selonen p. 040 521 8968 

Kuva
Catz-toimisto, Savonkatu 3, 53100 Lappeenranta • toimisto(at)catz.fi
Kaakon Nettipalvelu Oy